Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Canlı ve Göz Alıcı Renkler
3040CSE / 3540CSE
Canlı ve Göz Alıcı Renkler

Toshiba`nın Renkli MFP (Çok Fonksiyonlu Yazıcı) serisine e-STUDIO 2040CSE/2540CSE modellerini eklenmiştir. Sistem kontrolü ve Toshiba MFP`lerin kalbi olan e-BRIDGE teknolojisi gelişerek yeni bir seviyeye yükselmiştir.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiToshiba`nın Renkli MFP (Çok Fonksiyonlu Yazıcı) serisine e-STUDIO 2040CSE/2540CSE modellerini eklenmiştir. Sistem kontrolü ve Toshiba MFP`lerin kalbi olan e-BRIDGE teknolojisi gelişerek yeni bir seviyeye yükselmiştir. Yeni sürüm Linux işletim sistemi ile güçlendirilmiştir. Bu modellerin sistem yapısı, diğer sistemler ile bağlantı, kişileştirme uygulamaları, geliştirilmiş yanıtlama hızı, sistem bakım ve kullanım özellikleri gibi bir çok özellik size bir çok avantaj sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Yeniden tasarlanmış olan bu mimari yapı, bir PC`ye bağlanabilme imkanı sunmasının yanısıra, bir ağ yönetim sistemine de rahatlıkla bağlanabilmektedir. Yeni bir sunucuya ilave yatırım yapılmaksızın rol tabanlı erişim kontrolüne de izin vermektedir. Bir yönetici tarafından, tüm kullanıcıların erişim haklarını ayarlamak suretiyle hem baskı giderlerini hem de güvenliğin kolaylıkla ve kapsamlı şekilde idare edilmesi mümkündür. Artık yöneticiler yeni bir MFP (Çok Fonksiyonlu Yazıcı) eklendiğinde cihaz ayarlarını diğerine klonlayabilir, yazılım yükseltebilir, daha önce servis teknisyenleri tarafından yapılan ayarları değiştirebilir.

Toshiba`nın yeni e-STUDIO 3040CSE / 3540CSE / 4540CSE modelleri Toshiba MFP`lerin geleneksel özellikleri olan yüksek güvenilirlik, dayanıklılık ve etkileyici baskı kalitesini bünyesinde barındırmanın yanısıra ağ uyumluluğu, yönetim kolaylığı ve iyileştirilmiş çevre performansı hususlarına yeni bir bakış açısı getirmektedir. Bu kullanıcı dostu MFP`ler, günümüze ve geleceğe yönelik ihtiyaçları karşılayabilecek insan odaklı tasarımları ve bütünleşik özellikleri ile kolay işletim imkanı sunmaktadır.

Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com