Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Ofisinizdeki Çalışkan Yardımcınız
456SE / 506SE
Ofisinizdeki Çalışkan Yardımcınız

e-STUDIO256SE/306SE/356SE/456SE/506SE modelleri, yeni e-BRIDGE mimarisi üzerine inşaa edilmiş dakikada 43 sayfa tarama hızında renkli tarayıcı, 9.0” LCD ekran ve kendinden güvenlikli sabit sürücü gibi yeni özelliklerin eklendiği dakikada 25 ile 50 sayfa baskı hızına sahip çok fonksiyonlu yazıcılardır.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo Talebie-STUDIO256SE/306SE/356SE/456SE/506SE modelleri, yeni e-BRIDGE mimarisi üzerine inşaa edilmiş dakikada 43 sayfa tarama hızında renkli tarayıcı, 9.0” LCD ekran ve kendinden güvenlikli sabit sürücü gibi yeni özelliklerin eklendiği dakikada 25 ile 45 sayfa baskı hızına sahip çok fonksiyonlu yazıcılardır.

Hızlandırılmış Verimlilik

e-STUDIO256SE/306SE/356SE/456SE/SE baskı işlerini diğer e-STUDIO cihazlarına bölerek hızlı bir şekilde basılmasını sağlayan Tandem baskı özelliği ile iş verimini arttırmaktadır. Geniş kapasiteli kağıt besleme ünitesinin sağ çekmecesinden baskı işlemi sırasında kağıt beslenirken sol çekmeceye kağıt doldurulabilir, bağımsız olarak açılabilir. Bu yenilik büyük hacimli işler yazdırılırken çalışmanın kesilmeden devam etmesini sağlar. e-STUDIO 506SE serisi profesyonel kitapçıklar üretmenize imkan veren zımbalama veya delme özelliğine sahip sonlandırma seçenekleri sunmaktadır.

Gelişmiş Güvenlik

Kullanım kolaylığı her zaman Toshiba ürünlerinin güçlü tarafı olmuştur. Yeni e-STUDIO 506SE serisi içerik hassasiyetli yardım menüsü, tek-tuş şablon tuşlarına ve kullanıcı dostu özellik olan USB’ye tarama ve USB’den baskı özelliğine sahip yeni geniş 9.0” renkli LCD dokunmatik panele sahiptir. Yeni kendinden şifreli sabit sürücüsü ile sabit sürücü cihazdan çıkarılıp başka bir cihaza takılmak istendiği zaman içindeki verileri silerek üstün bir güvenlik sağlamaktadır.Diğer bir güvenlik özelliği olan Kullanıcı Tabanlı Giriş Kontrol (Role Based Access Control) ile fonksiyonlar kişilere gore kısıtlanabilmektedir. Basılı Güvenlik Baskı Fonksiyonu ise baskının üzerinde güvenlik filigranı basılmasını sağlar. IPSec opsiyonu ise MFP’ye gelen ve fgiden bilgileri şifrelemektedir.

Kolay Ağ Entegrasyonu ve Yönetimi

Toshiba e-STUDIO 506SE serisi kullanıcıların mevcut sistemlerine kolayca entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni e-BRIDGE teknolojisiüçüncü parti çözüm uygulamaları ve iş akışları ile esnek bağlantı sağlar e-BRIDGE Job Build eX ve Replicator eX kullanarak iş veriminiz yükselebilir ve günlük iş akışlarınız daha kolaylaşır. Yeni entegrasyonlar ile kullanıcılar cihaz üzerinden kolaylıkla Google Docs, SharePoint ve diğer web uygulamalarına ulaşabilir. Toshiba sistem yönetimi basitleştirmek için MFP tasarımını her yönüyle geliştirmiştir. Toshiba`nın Yönetilen Belge Hizmetleri (MDS), kullanıcıların tüm belge ve baskı süreci hızlandırmaya yardımcı olur iken e-BRIDGE Filo Yönetim Sistemi, birden fazla cihazın merkezi olarak yönetimini sağlar.

Toshiba Çevreye Değer Verir

Yeni e-STUDIO 506SE bir özelliği de çevreyi korumaktır. Yeni e-STUDIO 506SE serisi RoHS (Zararlı Maddelerin Azaltılması) uyumlu ve Energy Star Tier II onaylıdır. 1W güç harcaması yapan Süper Uyku Modu modu ve eşsiz toner geri dönüşüm mekanizması toner atıkları azaltarak çevrenin korunmasında etkin bir rol oynar.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com