Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Hızla Değişen Dünyaya Uyum Sağlayın
756SE / 856SE
Hızla Değişen Dünyaya Uyum Sağlayın

Toshiba`nın yeni yüksek hacimli e-STUDIO 556SE/656SE/756SE/856SE serisi dakikada 55 ile 85 sayfa baskı hızlarında, yeni e-BRIDGE mimarisi ile inşaa edilmiş, dakikada 77 sayfa tarama hızına, geniş 9.0” LCD dokunmatik kontrol paneli, kendinden şifreli sabit disk gibi yeni fonksiyonlar sahip çok fonksiyonlu cihazlardır.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiToshiba`nın yeni yüksek hacimli e-STUDIO 556SE/656SE/756SE/856SE serisi dakikada 55 ile 85 sayfa baskı hızlarında, yeni e-BRIDGE mimarisi ile inşaa edilmiş, dakikada 77 sayfa tarama hızına, geniş 9.0” LCD dokunmatik kontrol paneli, kendinden şifreli sabit disk gibi yeni fonksiyonlar sahip çok fonksiyonlu cihazlardır.

Hızlandırılmış Verimlilik

Bu ürün serisi yazdırma, tarama fonksiyonlarının yanısıra isteğe bağşı faks fonksiyonu ile donatılmıþtır. Yoğun iş ortamları için 2. faks hattı ekleme imkanıda mevcuttur. Yüksek hacimli baskı işlerini en kısa zaman tamamlayabilirsiniz. Bu ürün serisindeki cihazlar geniş kapasiteli besleyiciye sahip olup toplam kağıt kapasitesi 3.600 sayfadır.Kağıt kapasitesi cihazın dış kısmına takılacak geniş kapasiteli besleyicisi ile 7.600 sayfa kadar çıkartılabilir. e-STUDIO 556SE/656SE/756SE/856SE modellerine 50 sayfa zımbalama kapasiteli çoklu zımbalama imkanı sağlayan sonlandırıcı ve 50 sayfa zımba kapasiteli sırt dikişli sonlandırıcı takılarak 100 sayfalık kitaplar yaratılabilir.

Gelişmiş Güvenlik

Kullanım kolaylığı her zaman Toshiba ürünlerinin güçlü tarafı olmuştur. Yeni e-STUDIO 556SE/656SE/756SE/856SE içerik hassasiyetli yardım menüsü, tek-tuş şablon tuşlarına ve kullanıcı dostu özellik olan USB’ye tarama ve USB’den baskı özelliğine sahip yeni geniş 9.0” renkli LCD dokunmatik panele sahiptir. Yeni kendinden şifreli sabit sürücüsü ile sabit sürücü cihazdan çıkarılıp başka bir cihaza takılmak istendiği zaman içindeki verileri silerek üstün bir güvenlik sağlamaktadır. Diğer bir güvenlik özelliği olan Kullanıcı Tabanlı Giriş Kontrol (Role Based Access Control) ile fonksiyonlar kişilere göre kısıtlanabilmektedir. Basılı Güvenlik Baskı Fonksiyonu ise baskının üzerinde güvenlik filigranı basılmasını sağlar. IPSec opsiyonu ise MFP’ye gelen ve giden bilgileri şifrelemektedir.

Kolay Ağ Entegrasyonu ve Yönetimi

Toshiba e-STUDIO 556SE/656SE/756SE/856SE serisi kullanıcıların mevcut sistemlerine kolayca entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni e-BRIDGE teknolojisi üçüncü parti çözüm uygulamaları ve iş akışları ile esnek bağlantı sağlar e-BRIDGE Job Build eX ve Replicator eX kullanarak iş veriminiz yükselebilir ve günlük iş akışlarınız daha kolaylaşır. Yeni entegrasyonlar ile kullanıcılar cihaz üzerinden kolaylıkla Google Docs, SharePoint ve diğer web uygulamalarına ulaşabilir. Toshiba sistem yönetimi basitleştirmek için MFP tasarımını her yönüyle geliştirmiştir.

Toshiba`nın Yönetilen Belge Hizmetleri (MDS), kullanıcıların tüm belge ve baskı süreci hızlandırmaya yardımcı olur iken e-BRIDGE Filo Yönetim Sistemi, birden fazla cihazın merkezi olarak yönetimini sağlar.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com