Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Süper Kompakt A3 MFP
2505/2505H/2505F
Süper Kompakt A3 MFP

e-STUDIO2505/2505H/2505F serisi A4 boyutlarında bir MFP olarak, A3 boyutundaki dokümanları yazdırma, tarama, kopyalama ve A3’den kopyalama yapabilmektedir. Özellikle A4 boyutları kullanan kullanıcılar için idealdir
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo Talebie-STUDIO2505/2505H/2505F serisi A4 boyutlarında bir MFP olarak, A3 boyutundaki dokümanları yazdırma, tarama, kopyalama ve A3’den kopyalama yapabilmektedir. Özellikle A4 boyutları kullanan kullanıcılar için idealdir.

Kompakt

Daha önceki A3 MFP’lerin yaklaşık olarak üçte ikisi kadar yer kaplamaktadır. e-STUDIO2505 serisini istediğiniz yere koyarak yerden tasarruf yapmanızı sağlar. e-STUDIO2505 serisi sayesinde, A4’den daha büyük fakat daha az kullanılan, sadece ADF ve bypass besleme kullanmanız için yer kaplayan cihazlarınızda kayda değer bir azalma sağlar.

Hepsi-Bir-Arada

Yazdırma, renkli tarama ve kopyalama e-STUDIO2505 serisini standart özellikleridir, bu özelliklerin birini cihazınıza sonradan yüklemek ya da ayrı ayrı cihazlar alıp bu özelliklere sahip olmanıza neden olacak masrafları ortadan kalmaktadır. Hepsi bir arada tasarımı sayesinde ofisinizde yer kaplayan cihazlardan kurtulursunuz. All-in-one teknolojisi sayesinde sarf malzeme ve genel bakım giderlerinin yönetimi çok basittir. Serinin e-STUDIO2505F modelinde standart faks bulunmaktadır.

Kolay Kullanım

Kullanıcı/yönetim paneli dört satırlı LCD ekran ile basit ve sezgisel kullanımı kolaylaştıran yön tuşları bulunmaktadır. Ayrıca her özelliği tek tuşla kolayca erişebilmenizi sağlayacak özelliği sayesinde çalışmalarınız daha verimli olacaktır.

Çevre Dostu

e-STUDIO2505H/2505F, uluslararası çevre standardı olan Energy Star’ı desteklemektedir ve mükemmel bir enerji performansı sağlanır. Çevreye zararlı maddelerin kullanımının azaltılması sayesinde e-STUDIO2505 serisi ileri düzeyde çevre dostudur.

Renkli Tarama

e-STUDIO2505 serisinde renkli tarama özelliği standart olarak bulunmaktadır bu sayede dokümanlarınız herhangi bir renk kaybı olmadan taranarak orijinal renklerinde saklayabilirsiniz, ayrı bir renkli tarayıcı satın almaktan kurtulmuş olursunuz.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com