Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Sınırsız Performans
5540CSE / 6540CSE
Sınırsız Performans

Yeni akıllı e-STUDIO 5540CSE/6540CSE serisi Linux temelindeki yeni nesil e-BRIDGE sistemini kullanmaktadır. Bu sistem mimarisi, kullanıcıların diğer sistemlere bağlanma özelliği, basitleştirilmiş özelleştirmeler ve geliştirilmiş tepki hızı, sistem elverişliliği gibi birçok yeni avantaj sunacak şekilde yeniden yapılandırıldı.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiYeni akıllı e-STUDIO 5540CSE/6540CSE serisi Linux temelindeki yeni nesil e-BRIDGE sistemini kullanmaktadır. Bu sistem mimarisi, kullanıcıların diğer sistemlere bağlanma özelliği, basitleştirilmiş özelleştirmeler ve geliştirilmiş tepki hızı, sistem elverişliliği gibi birçok yeni avantaj sunacak şekilde yeniden yapılandırıldı.

Etkileyici Renk Performansı

Toshiba hem kurumsal hem de profesyonel renkli ortamlar için renk kalitesi ve yüksek düzeyde verimlilik gerektiren, çok hızlı ve güçlü çok fonksiyonlu cihazı e-STUDIO 5540CSE/6540CSE’yi sunmaktadır. Bu seriyle kullanıcılar ekrandaki ile aynı olan etkileyici, canlı görüntüler ve tutarlı tahmin edilebilir renk elde edebiliyor. Son teknoloji mekanizmalar hem baskı sırasında düzensizlikleri ve renk farklılıklarını önleyerek kullanıcının istenen renk kalitesine ulaşmasını sağlıyor, hem de tek tip baskı hassaslığı korunuyor.

e-STUDIO 5540CSE/6540CSE serisinde kullanıcının üretim baskısına benzer bir çıktı kalitesi elde etmesine izin veren bir PostScript üst baskı fonksiyonu vardır. e-STUDIO 5540CSE/6540CSE serisinin CMYK üst baskı özelliği kullanılarak asıl baskıya yakın bir biçimde üst baskı yapmaya ayarlanmış dokümanlar basmak mümkündür. Bu özellik üst baskının veya hatalı ayarların etkilerini asıl baskıdan önce teyit etmek ve dolayısıyla baskı sırasında gereksiz sıkıntı yaşamamak ve iş verimliliğini arttırmak için kullanılabilir. Toshiba’nın gelişmiş görüntü işleme teknolojileriyle kullanıcılar yüksek baskı kalitesinin keyfini çıkarabilir.

Benzersiz Üretkenlik

Bu yeni seri güvenilirlik ve dayanıklılığı, yüksek görüntü kalitesini ve Toshiba avantajını oluşturan diğer çarpıcı güçlü yanları miras almıştır. Yeni sonlandırma ve düzenleme özellikleriyle yapılan işte daha da yüksek kalite elde edilir. e-STUDIO5540CSE/6540CSE’de 55/65 ppm renkli ve 55/65 ppm siyah-beyaz çıktı hızı vardır. Baskı sırasında kağıt ya da toner değiştirebilme özelliği sayesinde yüksek kapasiteli baskı işlerini durdurma gereği ortadan kalkar.

Bu serinin en büyük avantajı bilgi girişi ile çıkışı arasındaki toplam hızdır. Örneğin, verilerin PDF’ye dönüştürülmesinde tarama kapasitesinin iş akışını 57 spm’ye kadar yükseltilebilir. Benzer şekilde, Arka arka yapılan baskı işinin iki MFP arasında bölünerek baskı süresinin kısaltılmasını sağlar. Böylece kullanıcı büyük bir baskı işini bir ağ üzerindeki iki e-STUDIO arasında paylaştırarak hızla tamamlayabilir. Kullanıcılar ayrıca yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra gelişmiş kağıt işleme özelliğinden de yararlanabilir. e-STUDIO5540CSE/6540CSE yüksek hacimli baskı işleri yapan kullanıcılar için yüksek üretkenlik sağlar.

Kolaylık

e-STUDIO5540CSE/6540CSE her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İnsanlara öncelik veren Toshiba kullanıcının MFP’yi kolayca ve daha rahatça çalıştırmasına izin veren iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzünü öne çıkarır. 8.5 inçlik geniş, renkli dokunmatik panelde görüntüyü netleştiren geniş ikonlar vardır. Bu yeni ve kullanımı kolay arayüzde genel kullanım kolaylığı sağlayacak çeşitli incelikler yer alır.

Yeni Tek-Tuş baskı şablonuyla, kullanıcı yazıcı sürücülerinin ayarlarını baskı görüntüsünü bir bakışta ekrana getiren grafiklerle yapabilir. e-Filing kutusunun içinde daha önce sadece dosya adıyla görüntülenen belgeler şimdi küçük resimlerle görüntülenebilir. Artık istediğiniz belgeyi kolayca bulabilirsiniz.

Ön izleme işlevi sayesinde taranan resim kumanda panosunda hemen kontrol edilebilir. Taranan verileri kontrol etmek için PC’ye dönmek zorunda kalmazsınız ve e-STUDIO yazıcı üzerinde tarama tekrarları yapabilirsiniz.e-STUDIO5540CSE/6540CSE serisinde bu işlev tarama ve faks fonksiyonları üzerinde kullanılabilir, Ayrıca, tarama/ön izleme işleviyle bir sayfayı değiştirebilir, ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. e-STUDIO Job Replicator kopyalama konusunda yararlı beceriler sunar. Normal kopya kağıdı ile renkli kopya kağıdını ayrı çekmecelere koyarak fatura ve alındı gibi karbon kopya belgeleri kolayca elde edebilirsiniz. Ana sayfalar normal beyaz kopya kağıdına hazırlanırken karbon kopyalar ya da suretler renkli kağıda hazırlanır. Bu yöntem sayesinde pahalı özel kırtasiye ya da yazılım alma ihtiyacı ve nokta yazıcı kurma telaşı ortadan kalkar.

Gönül Rahatlığı

e-STUDIO5540CSE/6540CSE iş güvenliği konusunda hem ağ hem de bireysel kullanıcı için komple çözümler sunar. Bu güvenlik çözümleri gizli belgelerin korunduğunun bilinmesiyle kullanıcıya gönül rahatlığı sağlarken aynı zamanda kolayca kullanılabilir. Yazılı kopyaları güvenli basma özelliği sayesinde kullanıcılar çıktılara ekran kodu yerleştirerek belgeleri daha güvenli biçimde yönetebilirVerilerin üstüne yazma imkanıyla kullanıcılar ilgili güvenlik özellikleriyle beraber gelen yüksek güvenlikli modu kullanabilir.

e-STUDIO6550CSE serisinde veri güvenliğini arttıran ve MFP’de saklanan hassas bilgilerin kaybolma riskini azaltan Kendinden Şifreleyici Sabit Disk Sürücüsü (SED) özelliği vardır. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar şifreleme anahtarlarının iptal edilmesi ve bir sürücü kendi yuvasından çıkarıldığında veya onaylanmamış bir ana sisteme bağlandığında verilerin iptal edilmesi gibi bir dizi güvenlik ayarı belirleyebilir. Sabit disk sürücüsü MFP’den çıkarılır veya çalınır ve başka bir aygıta takılırsa, sabit disk sürücüsündeki veriler otomatik silinir.

Entegrasyona Hazır

Gelişmiş MFP’ler mevcut ağ ortamlarına entegre edilmediği sürece işletmenize pek yarar sağlamaz. e-BRIDGE Açık Platformunun Toshiba gelişmiş versiyonu e-STUDIO serisi ile üçüncü şahıs çözümleri arasındaki bağlantıları basitleştiren bir mimaridir. Güncellemeler arasında bir çıktı yönetimi arayüzünün dahil edilmesi de vardır. Bu arayüz uygulamalardan çeşitli bilgilerin toplanmasını ve aygıtların kumanda edilmesini sağlar. Ayrıca çıktı yönetimi, muhasebe ve benzer işler için diğer sistemlere bağlanmayı kolaylaştırır.

Toshiba e-STUDIO modelleriyle çalışmak için çeşitli uygulamalara önerir. e-BRIDGE Re-Rite, e-BRIDGE Job Separator ve e-BRIDGE Job Build bunlardan yalnızca birkaçıdır. Bu uygulamaların kullanılması farklı kullanıcı ihtiyaçlarına etkin biçimde cevap veren çözümler temin etmeyi mümkün hale getirir.

Kapsamlı Yönetim

e-STUDIO5540CSE/6540CSE kullanıcı yönetimi, güvenlik yönetimi ve hatta aygıt yönetimi açısından daha fazla esneklik sağlar. Böylece ilk kurulumda ve yüklemede harcanan zaman ve emek önemli oranda azalır. Toshiba’nın Yönetilmiş Doküman Hizmetlerinin (MDS) amacı veri yakalama, belge arşivleme, belge iş akışı, veri güvenliği ve çevre yönetimi gibi işleri içeren tüm doküman ve baskı sürecini düzene sokmaktır. Kullanıcılar baskı, kopyalama, tarama ve faks gönderme işlemlerini yapan aygıtlarda, yazıcıların bakımında ve sarf malzemelerinin yönetiminde Toshiba MDS’ye güvenebilir. Baskı ve doküman altyapısının doğurduğu tüm işletme masrafları da kuruluş genelinde izlenir. Bu gelişme sayesinde, kullanıcı özel proaktif hesap yönetiminin, çıktı yönetimi çözümlerinin, arttırılmış güvenliğin yanı sıra konsolide fatura hizmetlerinin, çevreci ofis tavsiyelerinin ve tek irtibat noktası kolaylığının keyfini çıkarır.

Sağlam işlevselliği, gelişmiş baskı teknolojisi, arttırılmış esnekliği, güvenlik çözümleri ve daha basit iş yönetimiyle, yeni ve yüksek kaliteli renkli işinizin performans ve yenilik düzeyini kesinlikle yükseltecektir. Toshiba BSD tüketicilere artan ihtiyaçlarına uygun ürünler ve hizmetlere sunmaya ve yenilikçi ofis teknolojisi ürünleriyle müşterinin üretkenliğini arttırmaya kendini adamıştır.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com