Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Ofisinize Uygun Konpakt Renkli Çok Fonksiyonlu Cihazınız
223CS
Toshiba e-STUDIO223cs, büyük ya da küçük bütün ofislerin ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılayan, az yer kaplayan ve firmalara ciddi maliyet avantajları sağlayan renkli bir MFP’dir.

e-STUDIO223cs, standart bir MFP’ye göre daha küçük boyutlara sahip olsa da dakikada 22ppm/cpm renkli, 24ppm/cpm S/B yazdırma/kopyalama hızında son derece verimli bir cihazdır.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiToshiba e-STUDIO223cs, büyük ya da küçük bütün ofislerin ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılayan, az yer kaplayan ve firmalara ciddi maliyet avantajları sağlayan renkli bir MFP’dir.

e-STUDIO223cs, standart bir MFP’ye göre daha küçük boyutlara sahip olsa da dakikada 22ppm/cpm renkli, 24ppm/cpm S/B yazdırma/kopyalama hızında son derece verimli bir cihazdır.

Duruşuna ve fonksiyonlarına hayran kalın

Boyutta küçük ancak verimlilikte büyük, Toshiba e-STUDIO223cs profesyonel renkli ve siyah/ beyaz yazdırma, kopyalama, tarama ve faks kabiliyetleri ile bütün ticari doküman ihtiyaçlarını karşılar. Yüksek yazdırma ve kopyalama hızları, USB hafızadan doğrudan çıktı alma, PDF dosyalarının doğrudan yazdırılması ve kimlik kartlarının her iki yüzünün de kağıda müdahale etmeden bir seferde kopyalaması gibi yoğun özellikleri ile üstünlüğünü ikiye katlar. e-STUDIO223cs zaman ve mekanın önemli olduğu bir ortamda doküman üretme ve yönetme kabiliyetlerine sahiptir. Duruşu ve fonksiyonları en iyi bir biçimde birleştiren ve bunların hepsini küçük bir yapının içine sığdıran mükemmel bir MFP’dir.

Kullanımı kolay

Toshiba e-STUDIO223cs kontrolü kullanıcılara veren, kullanımı kolay ve çok yönlü bir MFP’dir. Eğimi ayarlanabilir 3.5-inç genişliğindeki LCD paneli, tek dokunuşun yeterli olduğu tuşları ile gelişmiş MFP özelliklerine ve fonksiyonlarına kolayca erişilebilir ve makinanın işleyişi çabucak kavranabilir. Basit ama benzersiz tasarımı, kullanıcının kolay bir şekilde toner ve kağıtlara erişmesine olanak sağlar. Bu tasarım aynı zamanda kolay bakım imkanı ile MFP’nin makine arızada kalma süresini büyük ölçüde azaltır.

Maliyet azaltıcı ve Çevre dostu

Toshiba e-STUDIO MFP’leri ticari ortamlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çift Taraflı Baskı, 2’si 1 arada, 4’ü 1 arada, otomatik uyku modu gibi EKONOMİK özellikleri maliyetleri düşürür ve enerji tasarrufu sağlar. Buna ek olarak, e-STUDIO223cs Energy Star gereksinimleri ile uyumludur, uyku modundaki düşük güç tüketimi çevre üzerindeki etkisini önemli ölçüde azaltır ve Toshiba’nın ÇEVRECİ girişimlerine vurgu yapmaya devam eder.

Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com