Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
En İyi Baskı Kalitesi İçin
223 / 243
En İyi Baskı Kalitesi İçin

Ofisinizde yerden tasarruf ettirecek; fotokopi, yazıcı, tarama fonksiyonlarının bir arada bulunduğu yeni ofis çözümünüz e-STUDIO 223 / 243 dakikada 22 ve 24 ppm baskı hızları ile işleyişinize verim katacaktır.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiÜç Fonksiyonun Bir Arada Olduğu, Tüm Ofislerde Kullanıma Uygun MFP.

Ofisinizde yerden tasarruf ettirecek; fotokopi, yazıcı, tarama fonksiyonlarının bir arada bulunduğu yeni ofis çözümünüz e-STUDIO 223 / 243 dakikada 22 ve 24 ppm baskı hızları ile işleyişinize verim katacaktır.A3 Yazıcı / Fotokopi / Tarayıcı A3 boyutuna kadar kopyalama, GDI baskı ve TWAIN tarama,özellikleri ile e-STUDIO 223/243’ün birden çok özelligini kesfedin.22 ppm / 24 ppm baskı hızı ile oslerin daha verimli bir sekildeçalısmasına yardımcı olur.

Yüksek Görüntü Kalitesi Seri Filtreleme ve Keskin Kenar Isleme teknolojileri ile azalmıs hareli,keskin metin ve çekici graklerle son derece istikrarlı birgörüntü kalitesi üretir.Kullanışlı Özelliklere-STUDIO 223/243 gelismis zaman, maliyet ve kaynak verimliligine katkıda bulunur.

Elektronik setleme Elle setlemeyi ortadan kaldırmak içine-STUDIO 223/243 elektronik setleme fonksiyonu ile donatılmıstır.Sonlandırma seçeneklerine gerek olmadıgından, bu MFP`lerdaha incedir.

Kimlik Kartı Kopyalama Bu kullanıcı dostu özellik sayesinde,A4 kagıdın tek bir yüzüne, kart boyutunda bir orijinalin her ikiyüzünü de kopyalayabilirsiniz. Her iki tarafında bilgi içeren kartvizitleringenis hacimli kopyalanması ve düzenlenmesi için uygundur.

Dubleks Baskı e-STUDIO 223/243 ile, kullanıcılar elle dubleks baskı alabilirler. Kullanım Kolaylığı Biz kolay kullanım özelliginin, os üretkenligi için hayati oldugunainanıyoruz. Bu sebepten e-STUDIO 223/243 geniş, kullanışl ıdügmelere ve kullanıcı dostu bir kontrol paneline sahiptir.

Ekonomik ve Çevre Dostu Uzun ömürlü sarf malzemeleri ve saglamlıgı ile oslerinmaliyetlerini azaltmasına yardımcı olur.e-STUDIO 223/243 çevre bilinci ön planda tutularak imal edilmistir.Toshiba`nın benzersiz toner geri dönüsüm sistemi, hiçbir birtonerin atık olarak atılmamasını saglar ve her iki sistem RoHS veEnergy Star gereksinimleri ile uyumludur.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com